Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare        
Welcome

Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Hellou.` <3 !
.Jaqueline.Baka.Thread. Icon_minitimeLun 20 Iul - 20:21:08 Scris de monik

» poop la tooata loomea. :*
.Jaqueline.Baka.Thread. Icon_minitimeLun 22 Iun - 17:35:09 Scris de monik

» Neata:D
.Jaqueline.Baka.Thread. Icon_minitimeSam 23 Mai - 14:59:00 Scris de Byka

» Salutty :X
.Jaqueline.Baka.Thread. Icon_minitimeSam 23 Mai - 14:56:57 Scris de Byka

» Sey Hello
.Jaqueline.Baka.Thread. Icon_minitimeMar 20 Ian - 19:10:53 Scris de măd.dă

» hey :*
.Jaqueline.Baka.Thread. Icon_minitimeVin 16 Ian - 20:49:45 Scris de deyu<3

» la-la-la
.Jaqueline.Baka.Thread. Icon_minitimeVin 16 Ian - 16:30:25 Scris de măd.dă

» .Jaqueline.Baka.Thread.
.Jaqueline.Baka.Thread. Icon_minitimeDum 11 Ian - 15:03:01 Scris de Elena~B.K

» Eu.
.Jaqueline.Baka.Thread. Icon_minitimeVin 9 Ian - 1:47:37 Scris de Esha

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Cine este conectat?
În total sunt 2 utilizatori conectati: 0 Înregistrati, 0 Invizibil si 2 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectati a fost de 47, Mar 25 Mar - 17:36:27

 

 .Jaqueline.Baka.Thread.

In jos 
+3
Doris
*ellena*
Jaqueline
7 participan?i
AutorMesaj
Jaqueline
♪ real Fan ♪
Jaqueline


feminin Numarul mesajelor : 123
Varsta : 29
Localizare : Deepth of your eyes
Warn :
.Jaqueline.Baka.Thread. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100.Jaqueline.Baka.Thread. Right_bar_bleue

Karma :
.Jaqueline.Baka.Thread. Left_bar_bleue4 / 1004 / 100.Jaqueline.Baka.Thread. Right_bar_bleue

Trupe/Artisti preferati : Sylver, Nickelback, Lifehouse, Trading Yesterday, Breaking Benjamin, 3 Days Grace, Kelly Clarkson, Barenaked Ladies, alice nine., BIGBANG, Fountains of Wayne, Skillet, Linkin Park, Slipknot, Evanescence, 3 Doors Down;
Data de inscriere : 08/01/2009

.Jaqueline.Baka.Thread. Empty
MesajSubiect: .Jaqueline.Baka.Thread.   .Jaqueline.Baka.Thread. Icon_minitimeVin 9 Ian - 18:47:23

Hello! I'm the lil newbie here, for now. I'm not that good at descriptions but I'll give it a shot. O sa incep prin a va ruga sa nu va suparati pe mine deoarece o sa vorbesc jumatate engleza, jumatate romana. Stiu, e ciudat dar si la scoala, si peste tot vorbesc asa. Desi, engleza a inceput sa intreaca romana, in cazul meu >3< .

Let's see, I'm from Romania, of course. Am 14 ani. My name? Not gonna tell ya, call me whatever you want. I'm addicted, and in love. De obicei imi pierd timpul la calculator, chiar daca am o tema urasa de facut. De cele mai multe ori ma apuc de ea in ultimele secunde. Ah, Bucuresti. Da, am uitat sa zic orasul XD. ID'ul il am la profil, daca vreti dati add, insa nu prea intru des pe mess. Ma streseaza mass'urile. 

And now some random stuff. Yesh, I am totally random. Iubesc Soul Eater & Shugo Chara. Anime fan. My anti-drug. Nu pot sa respir fara muzica. I'm obsessed with: Nickleback, Linkin Park, Skillet, Paramore, Breaking Benjamin, Lifehouse, Within Temptation, Nightmare, Evanescence, Flyleaf, Fort Minor, The All American Rejects, Nickleback, Green Day ~ and there are few more but I'm too lazy to write them down.

Uneori imi descarc dracii XD prin scris. Scriu ce'mi vine, poezii, fan fictions[nu termin nici unul XD]. Vara asta era foarte obsedata de Photshop acum am dat in boala Sony Vegasului. I'm a tipical AmV maker XD . 

...

Nu stiu ce sa mai scriu. Cred ca e deajuns XD . Daca aveti intrebari ... just ask XD .
Sus In jos
https://www.youtube.com/LiquidFantassy
*ellena*
Moderator
*ellena*


feminin Numarul mesajelor : 1014
Varsta : 30
Warn :
.Jaqueline.Baka.Thread. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100.Jaqueline.Baka.Thread. Right_bar_bleue

Karma :
.Jaqueline.Baka.Thread. Left_bar_bleue24 / 10024 / 100.Jaqueline.Baka.Thread. Right_bar_bleue

Trupe/Artisti preferati : RBD;Rihanna;Akon etc .Jaqueline.Baka.Thread. 418502
Data de inscriere : 04/05/2008

.Jaqueline.Baka.Thread. Empty
MesajSubiect: Re: .Jaqueline.Baka.Thread.   .Jaqueline.Baka.Thread. Icon_minitimeVin 9 Ian - 18:59:11

Bine ai venit pe forum.sper sa iti palca printre noi .Jaqueline.Baka.Thread. 807637
Sus In jos
http://www.katvond-romania.forumz.ro
Doris
Admin
Doris


feminin Numarul mesajelor : 2183
Localizare : bucuresti
Warn :
.Jaqueline.Baka.Thread. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100.Jaqueline.Baka.Thread. Right_bar_bleue

Karma :
.Jaqueline.Baka.Thread. Left_bar_bleue48 / 10048 / 100.Jaqueline.Baka.Thread. Right_bar_bleue

Trupe/Artisti preferati : Paramore,Emilie Autumn,Kerli,BC13,Ikimono Gakari,Miyavi,PATD,Anna tsuchiya,Lily Allen,Porcelain and the tramps,Anna Nalick


Data de inscriere : 01/01/2008

.Jaqueline.Baka.Thread. Empty
MesajSubiect: Re: .Jaqueline.Baka.Thread.   .Jaqueline.Baka.Thread. Icon_minitimeVin 9 Ian - 19:13:45

Heeei!Bine ai venit! .Jaqueline.Baka.Thread. 807637
Sper sa iti placa forumul si ca o sa fii activa!
Spor la postat!
Sus In jos
http://kawaii-doris.deviantart.com/
Jaqueline
♪ real Fan ♪
Jaqueline


feminin Numarul mesajelor : 123
Varsta : 29
Localizare : Deepth of your eyes
Warn :
.Jaqueline.Baka.Thread. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100.Jaqueline.Baka.Thread. Right_bar_bleue

Karma :
.Jaqueline.Baka.Thread. Left_bar_bleue4 / 1004 / 100.Jaqueline.Baka.Thread. Right_bar_bleue

Trupe/Artisti preferati : Sylver, Nickelback, Lifehouse, Trading Yesterday, Breaking Benjamin, 3 Days Grace, Kelly Clarkson, Barenaked Ladies, alice nine., BIGBANG, Fountains of Wayne, Skillet, Linkin Park, Slipknot, Evanescence, 3 Doors Down;
Data de inscriere : 08/01/2009

.Jaqueline.Baka.Thread. Empty
MesajSubiect: Re: .Jaqueline.Baka.Thread.   .Jaqueline.Baka.Thread. Icon_minitimeVin 9 Ian - 19:22:08

Thankies pt. welcome :]O sa fiu activa, promit XD
Sus In jos
https://www.youtube.com/LiquidFantassy
deyu<3
Vip
deyu<3


feminin Numarul mesajelor : 644
Varsta : 30
Localizare : On my own way
Warn :
.Jaqueline.Baka.Thread. Left_bar_bleue5 / 1005 / 100.Jaqueline.Baka.Thread. Right_bar_bleue

Karma :
.Jaqueline.Baka.Thread. Left_bar_bleue11 / 10011 / 100.Jaqueline.Baka.Thread. Right_bar_bleue

Trupe/Artisti preferati : Simple Plan,Linkin Park,Nickelback,Three Days Grace,Lordi,Three Doors Down,Guns'N'Roses,Nirvana,Breaking Benjamin,Muse,Paramore,Family Force 5,The Click 5,Lil Wayne,Aerosmith,E.M.I.L.,Gogol Bordello,Everlife,Kelly Clarkson,Lady GaGa,Katy Perry,Taylor Swift,Vama,El Negro etc.
Data de inscriere : 21/07/2008

.Jaqueline.Baka.Thread. Empty
MesajSubiect: Re: .Jaqueline.Baka.Thread.   .Jaqueline.Baka.Thread. Icon_minitimeVin 9 Ian - 22:36:24

Hey...welcome...

Spor la postat...and btw...si mie mi se intapla uneori (din ce in ce mai des) sa`mi fie mai usor sa vorbesc sau sa scriu in engleza...parca ma pot exprima parecum mai bine...
Sus In jos
EvilLemon
Vip
EvilLemon


feminin Numarul mesajelor : 711
Localizare : on the chair ^^:))
Warn :
.Jaqueline.Baka.Thread. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100.Jaqueline.Baka.Thread. Right_bar_bleue

Karma :
.Jaqueline.Baka.Thread. Left_bar_bleue7 / 1007 / 100.Jaqueline.Baka.Thread. Right_bar_bleue

Trupe/Artisti preferati : Dimmu Borgir, Moonspell, Lordi, B4MV, Slipknot,Cadaveria,Emilie Autumn, Marilyn Manson, Brokencyde
Data de inscriere : 18/06/2008

.Jaqueline.Baka.Thread. Empty
MesajSubiect: Re: .Jaqueline.Baka.Thread.   .Jaqueline.Baka.Thread. Icon_minitimeVin 9 Ian - 23:21:57

Heyy!
Bine ai venit pe forum!
Have fun & happy posting >;D<
Sus In jos
SugarAddicted
Moderator
SugarAddicted


feminin Numarul mesajelor : 1378
Localizare : Bucuresti
Warn :
.Jaqueline.Baka.Thread. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100.Jaqueline.Baka.Thread. Right_bar_bleue

Karma :
.Jaqueline.Baka.Thread. Left_bar_bleue17 / 10017 / 100.Jaqueline.Baka.Thread. Right_bar_bleue

Trupe/Artisti preferati : Miyavi, Otep , D'espairsray,Blessthefall etc .
Data de inscriere : 01/01/2008

.Jaqueline.Baka.Thread. Empty
MesajSubiect: Re: .Jaqueline.Baka.Thread.   .Jaqueline.Baka.Thread. Icon_minitimeSam 10 Ian - 14:36:36

bine ai venit pe forum !
sper sa-ti faci prieteni printre noi si te simti bine ! .Jaqueline.Baka.Thread. 807637
Sus In jos
http://www.ann-rockgirl.piczo.com
Elena~B.K
Moderator
Elena~B.K


feminin Numarul mesajelor : 916
Varsta : 29
Warn :
.Jaqueline.Baka.Thread. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100.Jaqueline.Baka.Thread. Right_bar_bleue

Karma :
.Jaqueline.Baka.Thread. Left_bar_bleue11 / 10011 / 100.Jaqueline.Baka.Thread. Right_bar_bleue

Trupe/Artisti preferati : Emilie Autumn,Evanescence,Avril Lavigne,Tokio Hotel
Data de inscriere : 02/01/2008

.Jaqueline.Baka.Thread. Empty
MesajSubiect: Re: .Jaqueline.Baka.Thread.   .Jaqueline.Baka.Thread. Icon_minitimeDum 11 Ian - 15:03:01

Bun venit! .Jaqueline.Baka.Thread. 807637 distractie placuta si spor la postat!
Sus In jos
Continut sponsorizat





.Jaqueline.Baka.Thread. Empty
MesajSubiect: Re: .Jaqueline.Baka.Thread.   .Jaqueline.Baka.Thread. Icon_minitime

Sus In jos
 
.Jaqueline.Baka.Thread.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: » welcome to existence :: Members :: Welcome-
Mergi direct la: